beställare

konsument

PersonligKontakt

Kontakta oss så skapar vi
en lösning som passar er!

image

Kontakta oss!

Nedan finner ni kontaktuppgifter som jobbar på köpguidens kontor. Dessutom har vi ett 50-tal värdar och värdinnor i Sverige som förser konsumenterna med miljontals häften varje år!


Hans Andersson
Ägare och VD
Tel: 0737-572 559
hans@kopguiden.nu

Christian Majström
Layout
Tel: 0738-049 857
christian@kopguiden.nu


Aron Bergsten
Back office
Tel: 08-642 30 38
info@kopguiden.nu

Stefan Nygren
Key Account , Senior Advicer
Tel: 0702-436 900
stefan@kopguiden.nu

Linda Niss
Projektledare
0704-960 789
linda@kopguiden.nu

Cecilia Sandström
Personalkoordinator
0730-407 484
cecilia@kopguiden.nu

Linus Hallström
IT-ansvarig
08-640 97 00
linus@kopguiden.nu

 

Köpguiden i Sverige AB

Köpguiden i Sverige AB
Skånegatan 73, 116 37 Stockholm
Tel: 08-640 97 00
info@kopguiden.nu